Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. "Mustafa Kemal ATATÜRK"
Sosyal Medya Yönetimi
01. Bilgilendirme:
Firmanızın Facebook, Twitter, Google+ hesaplarını açar ve yönetiriz. Firmanıza uygun hayran kitlesini reklam kampanyaları ve etkinliklerle arttırır. Aylık sayfalardaki hareketleri raporlar. Google+, Twitter ve Facebook hesaplarınızda sizin verdiğiniz brifingleri, dökümanları uygun zamanlarda uygun bir dille duyurur. Şikayet, destek konularına yardımcı olarak web yöneticisi ile ortak çalışma yürütür, sosyal platformlarda markanızın duyulmasına yardımcı oluruz.
02. Yararlı Linkler:
Profesyonel Sosyal Medya Hizmeti Rehberi (ör. Facebook / Twitter / Google+ ...):
Kriyus Sosyal Medya Yönetimi (ör. Facebook - Twitter - Google+)

Sosyal ağlar ziyaretçi ve müşteri kullanımı açısından önem kazanmasıyla beraber çok popüler bir hale geldi. Popüler olması tamamen insanların kullanım sıklığı ve alışkanlık haline getirmesiyle eş değer. Sosyal ağların önem kazanması beraberinde  Sosyal Medya Danışmanlığı / Uzmanlığı alanlarını getirmiştir. Firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yetmiyor. Aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif yer almaları, kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Web dünyası bir bütün olarak düşünüldüğünde artık web sitesi ve sosyal ağ kavramları ayrı düşünülemiyor. Birçok markalaşmış firma sitelerinde osyal ağlara ait butonları görmüşsünüzdür. Markaların da bu alana önem verdiklerinin bir göstergesidir. Web sitenizin tasarımını yaptırdıktan sonra sosyal medya danışmanlığı almanız da bir lüks değil ihtiyaçtır. Kriyus firmalara sosyal medya konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Hizmet kapsamında firma sektörüne uygun planlar ve kampanyalar ile sosyal medyada sizin de adınız en iyi şekilde geçecektir. Sosyal Medya nedir? sorusunun cevabı  Türkiye'de Facebook ve Twitter ağlarından oluşmaktadır. Genel olarak Türkiye'deki kitle bu ağlarda daha fazla vakit geçirmekte ve paylaşımlarda bulunmaktadır. Google'ın çıkarmış olduğu Google Plus sosyal ağı ise kısa zamanda bilinen sosyal ağlar kadar iyi bir seviyeye gelecektir. Kurumsal sayfalar hedeflemesinin faaliyete geçmesi ile danışmanlık hizmetimize bu ağda katılacaktır.

Firmanızın Facebook, Twitter, G+ hesaplarını açar ve yönetir. Firmanıza uygun hayran kitlesini reklam kampanyaları ve etkinliklerle arttırır. Aylık sayfalardaki hareketleri raporlar. Twitter ve Facebook hesaplarınızda sizin verdiğiniz brifingleri, dökümanları uygun zamanlarda uygun bir dille duyurur. Şikayet, destek konularına yardımcı olarak web yöneticisi ile ortak çalışma yürütür.
Genel olarak sosyal medya danışmanları ne yapar sorusunun cevabını vermiş olduk. Bunun dışında bizim çok daha farklı tekniklerimiz de var. Bunları malesef burada yazamıyoruz. Sosyal medya webin tamamıdır sadece belirli siteler değildir. Bu cümlemizle de bir ipucu vermiş olalım.

Sosyal Medya Hizmetleri, sadece sizin kontrolünüzde olan kanallarla sınırlı değildir. İnsanlar farklı ortamlarda da markanız hakkında konuşacaktır. İnsanların, sosyal ağlarda markanız hakkında konuştuklarını öğrenebilmek için, üçüncü şahıs denetleme hizmetleri kullanmaktayız. Ayrıca, insanların markanız hakkında dile getirdikleri duygu ve düşüncelerini takip edebilmek ediyoruz. Elinizde Sosyal Medya denetiminin sonuçları olduğunda, geleneksel medya kolları dahil olmak üzere, kurduğunuz tüm iletişimlerin sonuçlarını daha iyi kavrayabilecek, insanların hangi konular hakkında konuştuklarını daha ayrıntılı bir şekilde bileceksiniz. Zaman değerlidir. O yüzden bu hizmet ile, beklenmedik olaylara karşılık vermek için daha çok zamanınız olacak. Sosyal Medya raporları sayesinde sosyal medyaya hakim olabileceksiniz. Marka hakkında konuşulan bilgileri, markanın etkinlikleriyle birleştiriyoruz ve rakibiniz ile karşılaştırıyoruz.

Markanızın sosyal medyadaki varlığını harekete geçirebilmesi için gerekli olan şeyler, dinlemek, planlamak ve iletişim kurmaktır. Sosyal medya gözetimi ve diğer araştırma araçlarını kullanarak, markanızdan söz eden doğal toplulukların sonuçlarını analiz ettikten sonra, ekibiniz, ilgi alanlarını, tartışma yaratabilecek olası konuları, en etkili sosyal medya kanallarını ve kullanmanız gereken dili tespit edecektir. Genel pazarlama planlarınız hakkında görüştükten sonra, rekabetçi analizin sonuçlarıyla birlikte, bir içerik ve sosyal medya içerik takvimi oluşturarak ince bir ayar yapıyoruz. Strateji geliştirme sürecinin son aşamasında, topluluklara ulaşabileceğimiz pazarlama (ve diğer) kanallarını ve formatları tespit ediyoruz. Kendini bu işe adamış olan ekibiniz size, markanızın şu anda karşılaştığı sorunlara (bildiğiniz veya bilmediğiniz sorunlara) dayanarak size bir sosyal medya pazarlama teklifi hazırlayacaktır. Sizde beklemeden uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Kriyus Destek ve Hizmetlerimiz
 • Kriyus Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Hesap Numaralarımız
 • Kriyus Online Destek Hattı
  Online Destek
  7/24 Online Destek Hattı
 • Kriyus Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
 • Kriyus Web Tasarım Fiyat Talep Formu
  Web Tasarım Teklif
  Fiyat Talep Formu (Website)
 • Kriyus Arama Motoru Optimizasyonu
  SEO Fiyat Teklif Formu
  Arama Motoru Optimize

Kriyus Web Design Magazine Odüller
Kriyus Google+Kriyus FacebookKriyus TwitterKriyus LinkedinKriyus YoutubeKriyus Flash

© 2014 Kriyus Web Services. Tüm yasal hakları saklıdır | Asım Özdemir