Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. "Mustafa Kemal ATATÜRK"
Google Seo Optimizasyonu
01. Bilgilendirme:
Size ilk sıra sözü verenlere inanmamanızı tavsiye ederiz. Evet biz sizi ilk sayfaya çıkartabiliriz. Sonuç olarak bir firmanın kazanması, kaybetmesi uzmanın elindedir. O nedenle uzman seçerken referanslarını değerlendirmelisiniz.
02. Yararlı Linkler:
Resim yada Flash Formatında Banner Reklamlar:
Kriyus Google Seo Optimizasyonu (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo {Search Engine Optimization} kelimelerinin kısaltmasıdır. Kelime anlama ise Arama Motorları Optimizasyonudur. Günümüzde firmalar Seo'nun internet üzerindeki büyük etkisini yavaş yavaş benimsemektedirler. Birçok şahıs websitelerine uygulattıkları Seo çalışmasının ardından ziyaretçi trafiğini arttırıp firma olma başarısına sahip olmuştur. Seo çalışmasının yapılmasında ki amaç internet gibi çok büyük bir pazarda ilk sıralarda yer alabilmektir. Günümüzde en çok kullanılan arama motoru Google'dur. Bu nedenle Seo çalışması Google odaklı yaptırılmaktadır. Tabiki diğer tarayıcılar içinde bir seo çalışması yapılmaktadır. Diğer tarayıcılarda ilk sayfalarda olmak önemlidir. Fakat internet üzerinde ki kelime aramalarında en çok tercih edilen Google olduğu için ilk hedef her zaman Google'dur.

Web sitenizi yaptırdıktan sonra ilk işiniz, hedef kelimede ilk sayfalarda çıkmak olmalıdır. Bu iş üzerinde uzman değilseniz bir Seo Uzmanı ile çalışmalısınız. Google'da ilk sayfada olup bol kazanç elde etmek herkesin en belirgin isteğidir. Bu isteğin gerçek olabilmesi titizlik içerisinde yapılacak iyi bir çalışmadır. Eğer Seo Uzmanı değilseniz işin uzmanı kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Seo optimizasyon sayesinde web siteniz istediğiniz kelimede ilk sayfada çıkar ve kazancınız kat ve kat artar. Google'da ilk sırada çıkma garantisini kimse veremez. Çünkü Google kimseye "ilk sıra senin"diye bir söz vermez. Size ilk sıra sözü verenlere inanmamanızı tavsiye ederiz. Evet biz sizi ilk sayfaya çıkartabiliriz. Sonuç olarak bir firmanın kazanması, kaybetmesi uzmanın elindedir. O nedenle uzman seçerken referanslarını değerlendirmelisiniz.

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız. Biz dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürün tedarikçinize göndeririz. Dilerseniz daha fazlasını yaparız. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız. Biz sizinle aynı dili konuşuruz.

Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz. SİZ, pazar için ürün, hizmet üreten yada pazarlayansınız. Bilinirliğinizi arttırmak, tanınmak, akılda kalmak, sektörünüzde fark yaratıp tercih edilen olmak istiyorsunuz... ONLAR, sizin ürettiğiniz hizmet yada ürüne ihtiyacı olanlar. Globalleşen dünya koşullarında bolca seçeneği olanlar. Sizi farketme, sizle çalışma, sizin müşteriniz olma olasılığı olanlar... BİZ, size özgü tasarladığımız görsel ve işitsel enstrümanlar aracılığıyla ONLAR ile SİZ'in aranızda web tasarım - multimedya - grafik tasarım metodlarından köprüler kuruyoruz...


Kriyus Destek ve Hizmetlerimiz
 • Kriyus Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Hesap Numaralarımız
 • Kriyus Online Destek Hattı
  Online Destek
  7/24 Online Destek Hattı
 • Kriyus Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
 • Kriyus Web Tasarım Fiyat Talep Formu
  Web Tasarım Teklif
  Fiyat Talep Formu (Website)
 • Kriyus Arama Motoru Optimizasyonu
  SEO Fiyat Teklif Formu
  Arama Motoru Optimize

Kriyus Web Design Magazine Odüller
Kriyus Google+Kriyus FacebookKriyus TwitterKriyus LinkedinKriyus YoutubeKriyus Flash

© 2014 Kriyus Web Services. Tüm yasal hakları saklıdır | Asım Özdemir