Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. "Mustafa Kemal ATATÜRK"
e-Bülten (e-Mail Marketing) Hizmeti
01. Bilgilendirme:
Herhangi bir etkinlik, yenilik veya tanıtım için digital medya tarzında tüm e-bülten tasarımlarınızı yönetiriz. Düzenli veya düzensiz aralıklarla yönlendirilmesini sağlarız.
02. Yararlı Linkler:
Profesyonel e-Bülten Hizmeti:
Kriyus e-Bülten (e-Mail Marketing) Hizmetleri

Kurum veya kuruluşlar tarafından herhangi bir etkinlik, yenilik veya tanıtım için digital medya tarzında hazırlanmış, düzenli veya düzensiz aralıklarla yayımlanan bildirilerdir.

Bildiriler belkide günümüz teknolojisinin en üst seviyede kullanılarak yapılan en ucuz reklam yöntemidir. Firmaların veya kurumların herhangi bir olayı veya ürünü tanıtımına hizmet eden bu bildiriler, aynı anda onbinlerce kişiye gönderilebilir.  Firmalar kendi müşterilerinin mail adresleri ile oluşturdukları mail listelerine bu bildirileri toplu olarak gönderir ve böylelikle, kişilerin haberdar olmasını sağlarlar. Kriyus hem bu tür kampanyaları yönetmekte, hemde bu kampanyalar için özgün grafiksel çalışmalar ve materyaller hazırlayak, ürünlerinizin dijital lansmanını sağlamaktadır.

Kendi sunucularımız üzerinde spam kontrolleri yapılarak hazırlanan mail listelerinin düzenli aralıklarla güncel olup olmadıklarının kontrol edilmesi ve yenilenmesi gibi, işlevsel aktivitelerin de aralarında bulunduğu E-Bülten Yönetimi ve Marketing çalışmaları kapsamında, müşterilerimiz kendilerine tahsis edilen kontrol panelleri sayesinde e-postaların gönderim durumu, kaç kişinin postaları okuduğu, kimlerin kampanyadaki adrese tıkladığı gibi bilgilere erişebilmekte ve kampanya durumlarını kontrol edebilmektedirler.

E-Bültenlerin amacı, duyurusu yapılan ürün veya etkinliği maximum sayıda kişinin öğrenmesi ve buna bağlı olarak mevcut talebi arttırmasıdır. Sonuç odaklı yürütülecek bir kampanyada geri dönüşüm oranı da yüksek olacağı için, hedeflenen kitle veya tercih edilen demografik özelliklerin tespiti aşamasında Kriyus size destek olmaktadır.

Amaçlanan hedeflerin tespit edilmesinden sonra başlayan tasarım aşaması, ihtiyaçlara yönelik olarak belirlenecek kompozisyona uygun olarak yürütülür. Firma konsepti ve kurumsal kimliği çerçevesinde ortaya çıkarılan görsel materyaller, kaliteli ve hızlı gönderilebilecek düzeyde oluşturularak gönderime hazır hale getirilir.

Gönderime hazır olan bültenler test ekibimiz tarafından farklı tarayıcılar (explorer, mozilla, opera vs.),  farklı  E-Posta Alıcısı Programlar (Outlook, Outlook Express vs) ve web arayüzlü mail hesaplarında (gmail, hotmail, yahoo vs.), alıcılarınız tarafından doğru görüntülenip görüntülenmediğini test ederek, gönderim öncesi son kontrolleri yapar. Bu aşamada yapılan diğer bir test ise, gönderilecek içeriğin mail programları tarafından spam olarak algılanıp algılanmayacağının da tespit edilmesidir.  Artık bülteniniz gönderilmeye hazır…

Otomatikleştirilmiş aylık bültenler oluşturarak müşterilerinizi unutmadığınızı, onlarla hala temasta olduğunuzu gösterin. Katıldığınız fuarlar, basın haberleriniz veya şirketinizin hakkında süreklilik teşkil edecek gönderimler planlayarak müşterilerinizle bağlantınızı koparmayın. Oluşturacağınız anket formları ile ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında araştırma yapıp, kendinizi geliştirin. Herhangi bir ürün, servis veya hizmet mi satıyorsunuz? Doğru planlanmış kampanyalarınız ile abonelerinize yeni ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve servislerinizi hızlı bir şekilde tanıtın. Otomatik cevaplayıcılar oluşturarak gelen sorulara otomatik yanıt sistemi oluşturup tele marketing yükünden kurtulun. Postalarınızda ürünlerinize veya hizmetlerinize linkler vererek sitenizin ziyaret sayısını yükseltin.

Kriyus e-Ticaret sistemi, ürünlerinizin İnternet’te doğru şekilde pazarlanması için geliştirilmiş bir entegre çözümdür. Sadece bir yazılım, tasarım, donanım hizmeti değildir. Dolayısıyla, satın alınan hizmet tamamen bir bilgi birikimidir. Birçok markanın İnternet pazarlamasını üstlenmiş bir ekip tarafından, markanıza en uygun hedefler belirlenecektir. Web sitenizi ideal bir satış noktası haline getiriyoruz. İşinize odaklanmanız için e-ticaret konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm sunuyoruz.

Uygun koşullar sağlayarak sizinle çözüm ortağı oluyoruz. Markalara özel olarak geliştirdiğimiz projemiz, e-ticaret konusunda doğru bir yatırım yapmak isteyen, bu işin sadece bir yazılım satın almak olmadığını ve alternatif satış kanallarını değerlendirmek isteyen firmalar için ideal bir çözüm. Kriyus E-ticaret altyapısı sadece bir yazılım değil. Şirketlerin e-ticaret süreçlerini oluşturan, en verimli şekilde satışa dönüştüren bir projedir.

Kriyus Destek ve Hizmetlerimiz
 • Kriyus Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Hesap Numaralarımız
 • Kriyus Online Destek Hattı
  Online Destek
  7/24 Online Destek Hattı
 • Kriyus Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
 • Kriyus Web Tasarım Fiyat Talep Formu
  Web Tasarım Teklif
  Fiyat Talep Formu (Website)
 • Kriyus Arama Motoru Optimizasyonu
  SEO Fiyat Teklif Formu
  Arama Motoru Optimize

Kriyus Web Design Magazine Odüller
Kriyus Google+Kriyus FacebookKriyus TwitterKriyus LinkedinKriyus YoutubeKriyus Flash

© 2014 Kriyus Web Services. Tüm yasal hakları saklıdır | Asım Özdemir