Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. "Mustafa Kemal ATATÜRK"
Mobil ve Tablet Tabanlı Yazılım Uygulama Geliştirme
01. Bilgilendirme:
Kriyus, hem web tabanlı yazılım geliştirme, hem de mobil uygulamalar konusunda en güncel, yaygın ve kaliteli araç ve metodları kullanarak müşteriye özel yazılımlar geliştirmektedir. J2EE ve .NET platformunda geliştirilen kurumsal yazılımlar dışında yeni birçok programlama dili ve platform için de destek sağlanmaktayız.
02. Yararlı Linkler:
iOS - Android - Windows - BlackBerry - MeeGo ve WebOS Uygulama Geliştirme:
Kriyus Mobil ve Tablet Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme, düşük enerjili ve taşınabilir cihazlar için uygulama yazılımları geliştirme sürecidir. Bu uygulamalar cihazlar üzerinde kurulu bulunabileceği gibi, mobil yazılım dağıtım platformlarından ve uygulama merkezlerinden de edinilebilir. Mobil uygulama geliştirme aynı zamanda mobil platformlar üzerinde çalışan tarayıcılar için web tabanlı uygulamaların geliştirilmesini de kapsar. Mobil yazılımlar hedeflenen cihaz ve işletim sistemine bağlı olarak farklı platform ve programlama dilleri kullanılarak geliştirilir. Aynı şekilde bu geliştirme esnasında donanım bileşenleri göz önünde bulundurularak farklı mimariler kullanılabilir.

En yaygın platformlar ve bu platformlarda kullanılan programlama dilleri şunlardır:

 • Windows Phone: C, C++, C# (.NET)
 • Android: Java (kısmen C, C++ kullanılabilir)
 • iOS: Objective - C
 • BlackBerry: Java
 • Symbian: C++ (Qt)
 • MeeGo/Maemo: C++ (Qt), Python
 • WebOS: JavaScript, CSS, HTML, C ve C++

Kriyus, hem web tabanlı yazılım geliştirme, hem de mobil ve tablet uygulamalar konusunda en güncel, yaygın ve kaliteli araç ve metodları kullanarak müşteriye özel yazılımlar geliştirmektedir. J2EE ve .NET platformunda geliştirilen kurumsal yazılımlar dışında yeni birçok programlama dili ve platform için de destek sağlanmaktadır.

Mobil uygulama alanında, Windows Phone, Android, iOS, BlackBerry, MeeGo ve WebOS işletim sistemleri üzerinde çalışan platformlar için geliştirilen özgün altyapı üzerinde yapılan çalışmalar ile hızlı ve etkin çözümler sunulmaktadır. Platforma özel uygulamalar dışında mobil tarayıcılar üzerinde çalışan özel web tabanlı uygulamalar geliştirilmektedir.

Bütün yazılım çözümlerinde iletişim, iş ve veri katmanlarına verilen önem ile birlikte, sunum katmanına gösterilen özen sayesinde kullanıcı dostu ve güvenilir uygulamalar oluşturulmaktadır.

Akıllı telefonların hayatımıza hızlı girişiyle beraber mobil uygulama pazarı da her geçen gün hızla gelişmektedir. Mobil cihaz kullanımının hızla artması, şirketleri mobil kullanıcılara hitabeden kullanıcı dostu arayüzlere sahip mobil uygulama ve mobil web uygulamaları pazara sunmaya kaçınılmaz olarak itmektedir. Günümüzde birçok windows veya web tabanlı uygulamanın mobil versiyonu bulunmaktadır.

Kriyus, akıllı telefon pazarında Iphone, Ipad, Android, Blackberry, Windows Mobile, Windows Phone 7, Nokia Symbian, HP WebOs (Palm), Samsung Bada cihazlarda çalışan yerel (native) mobil uygulamaların yanında, Html5 teknolojisini kullanarak mobil web uygulamaları da geliştirmektedir. Navigasyon, Lokasyon Bazlı Servisler, Sosyal Medya Uygulamaları, Sahadan Veri Toplama, Kurumsal Mobil Uygulamalar, Mobil Ödeme Sistemleri vb. konularında yazılımlar ve çözümler üretmektedir.

Kriyus, Üretim ve Depo Otomasyonları, Barkodlu Stok Takip Sistemleri, Sahadan Veri Toplama Çözümleri, FMCG (Hızlı Tüketim Malları) ve Perakende sektörüne yönelik Mobil Çözümler, Mobil Saha Satış / Dağıtım Yazılımları, Telemetri Sistemleri (Araç ve Kişi Takip Sistemleri), LBS (Location Based Services – Lokasyon Bazlı Servisler) gibi geniş yelpazedeki alanlarda yazılım çözümleri geliştirmiştir. Tüm mobil saha otomasyon çözümlerimiz Windows Mobile işletim sistemli El Terminalleri ile kullanılabildiği gibi, bazı yazılımlarımız windows, web veya akıllı telefonlarda da kullanılabilmektedir. Çözümlerimiz; * WMS - Ambar Yönetim Sistemi / Barkodlu Üretim & Stok ve Depo Otomasyon Yazılımı * FMCG - Perakende sektörüne yönelik sahadan veri toplama çözümü – Online / Offline * Poll – Mobil Anket Uygulaması * VTS – Araç ve Kişi Takip


Kriyus Destek ve Hizmetlerimiz
 • Kriyus Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Hesap Numaralarımız
 • Kriyus Online Destek Hattı
  Online Destek
  7/24 Online Destek Hattı
 • Kriyus Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
 • Kriyus Web Tasarım Fiyat Talep Formu
  Web Tasarım Teklif
  Fiyat Talep Formu (Website)
 • Kriyus Arama Motoru Optimizasyonu
  SEO Fiyat Teklif Formu
  Arama Motoru Optimize

Kriyus Web Design Magazine Odüller
Kriyus Google+Kriyus FacebookKriyus TwitterKriyus LinkedinKriyus YoutubeKriyus Flash

© 2014 Kriyus Web Services. Tüm yasal hakları saklıdır | Asım Özdemir