Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. "Mustafa Kemal ATATÜRK"
Sertifikalı Google Reklam (Adwords) Danışmanlığı
01. Bilgilendirme:
Google reklamlarında %100 sonuç Google Adwords Reklam Danışmanlığı almak isteyen müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz, internet reklamcılığı konusunda alanında deneyimli, Kriyus bünyesindeki uzmanlar (Google Advertising Professional) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilmektedir.
02. Yararlı Linkler:
Google Adwords Reklam Hizmeti Danışmanlığı:
Kriyus Google Adwords Reklam Hizmeti Danışmanlığı

Google AdWords Reklam Danışmanlığı: Google'ın AdWords açık arttırmalı reklam sisteminin Google arama sonuçları veya Google ağlarında belirlemiş olduğu kriterlere ve kurallara bağlı kalmak koşuluyla mevcut bütçeyi en uygun ve etkin biçimde kullanım hizmetidir. İnternet reklamcılığında sitenize gelen ziyaretçi sayısı ciddi bir şekilde artmaktadır ama AdWords reklamcılığında bu en iyi ve en yaygın şekilde yapılmaktadır. Örneğin; herhangi bir site ile anlaşarak belli bir ücret karşılığında reklamınızı verebilirsiniz. Ama reklamınız sadece o sitede yayınlanır ve sadece o sitenin ziyaretçileri reklamınızı görebilir, bu ziyaretçilerinin büyük bir kısmının reklamınızla hiçbir ilgisi olmayabilir. Oysa AdWords reklamcılığında; sizin için önemli anahtar kelime veya anahtar kelime grupları arandığı zaman reklamlarınız, Google aramalarında veya Google ağlarına dahil olmuş diğer sitelerde yayınlanır. Böylelikle reklamlarınız hedef kitlenize ulaşmış olur. Sizde bir danışmana ihtiyaç duymadan Google AdWords'e üye olarak 10 dakika içerisinde reklamlarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ama danışmanlık hizmeti; reklamlarınızın en düşük bütçe ile en iyi konumda, en uygun aramalarda, en uygun ağlarda ve en etkili şekilde çıkmamasını sağlar.
AdWords danışmanlığı süresince; Kullanmak istediğiniz reklâm bütçesi tarafınızdan belirlenir. İlgili kelimeler tarafınızdan belirlenir ve tarafımızdan sektöre uygunluğu tespit edilir. Mevcut bütçe yönetimi ayrıntılı bir şekilde tarafınıza rapor edilir.

Google Reklamlarında %100 Sonuç Google Adwords Reklam Danışmanlığı almak isteyen müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz, internet reklamcılığı konusunda alanında deneyimli, Özdemir Dizayn bünyesindeki uzmanlar (Google Advertising Professional) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilmektedir. Reklamlarınız en düşük maliyetde en yüksek seviyede üst sıralarda gösterilmesi için hazırlanır, yani reklamlarınız için düşük maliyet en verimli yöntemler seçilir. İstediğiniz kitlelere ulaşabilmeniz için uzmanlarımız tarafından tüm raporlar hazırlanır, (tıklanma sayısı, maliyet miktarı) devamlı olarak düzenlenir. (en uygunu için) Google Reklamlarınız sürekli olarak kontrol edilir,internet kullanıcıları trendlerine göre sürekli güncellenir ve bütçeniz ne olursa olsun Google'da görünmesi sağlanır. Sizde ücretsiz olarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Google Reklamlarında, her tekil kullanıcının reklamlarınızı tıklaması ile ücret ödemektesiniz. Özdemir Dizayn Google Advertising Professional Sertifikalı uzmanlarımız müşterilerimizin Google AdWords kullanılarak, Google üzerindeki reklamlarını en doğru şekilde, en az maddi bütçe ile yayınlanmakta, müşterilerimizin tasarruf etmelerini sağlamaktayız. Google AdWords reklamlarınızda, reklamlarınız Google üzerinde sağ tarafta yada sayfanın en üst kısmında yer almasıdır. Arama ortakları arama altyapısı olarak Google motorunu kullanan portal ya da sitelerdir. Adwords reklamları bu sitelerde, arama sonuçlarının en üstünde gösterilir. Sizin reklamlarınızda ayrıca bu kısımlarda da yer almaktadır. İçerik ortakları, Adsense programına kayıtlı web siteleridir. Bu sitelerdeki Adwords reklamları, içerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir. Ücretsiz bilgi alabilirsiniz.


Kriyus Destek ve Hizmetlerimiz
 • Kriyus Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Hesap Numaralarımız
 • Kriyus Online Destek Hattı
  Online Destek
  7/24 Online Destek Hattı
 • Kriyus Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
 • Kriyus Web Tasarım Fiyat Talep Formu
  Web Tasarım Teklif
  Fiyat Talep Formu (Website)
 • Kriyus Arama Motoru Optimizasyonu
  SEO Fiyat Teklif Formu
  Arama Motoru Optimize

Kriyus Web Design Magazine Odüller
Kriyus Google+Kriyus FacebookKriyus TwitterKriyus LinkedinKriyus YoutubeKriyus Flash

© 2014 Kriyus Web Services. Tüm yasal hakları saklıdır | Asım Özdemir