Bir millet ki resim yapmaz, bir millet ki heykel yapmaz, bir millet ki tekniğin gerektirdiği şeyleri yapmaz, itiraf etmeli ki o milletin ilerleme yolunda yeri yoktur. "Mustafa Kemal ATATÜRK"
Kurumsal Kimlik Tasarımı
01. Bilgilendirme:
Logo, kurumsal kimlik, afişler, antetli kağıt, bardak altlığı, bloknot, küp bloknot, cepli dosya, etiket, el ilanı, broşür, kartvizit, katalog, insert, magnet, mause pad, oto kokusu, karton çanta, plastik kartvizit, şeffaf kartvizit, zarf, ajanda, takvim vb. Grafik Tasarımının etkinlik alanına giren tüm hizmetleri sunmaktayız.
02. Yararlı Linkler:
Profesyonel Kurumsal Kimlik Tasarımı (ör. Logo / Afiş / Katalog / Broşür ...):
Kriyus Kurumsal Kimlik Tasarımı (ör. Logo / Afiş / Katalog / Broşür ...)

Grafik Tasarım, görsel öğeler ile yazıyı kullanarak tanıtımı izleyen, inceleyen kişiyi etkilemek ve belli bir mesajı belirlenen kitleye belirlenen hedefe ulaşmak için oluşturulmuş bir iletişim sanatıdır.

Grafik Tasarımın amacı gerek iletişim, gerekse estetik görselliğinin kalitesini en üst seviyelere ulaştırmasıdır. Grafik Tasarımın en önemli kuralı istenilen konuyu eldeki görselleri kullanarak belirli bir düzen içinde konuyu tam olarak, kullanıcıya iletmesidir. Son yıllarda, firmaların vazgeçilmezi olan reklam üretimlerinde kullanılan Logo, Kurumsal kimlik, Afişler, Antetli kağıt, Bardak altlığı, Bloknot, Küp Bloknot, Cepli dosya, Etiket, El ilanı, Broşür, Kartvizit, Katalog, İnsert, Magnet, Mause pad, Oto kokusu,Karton çanta, Plastik kartvizit, Şeffaf kartvizit, Zarf, Ajanda, Takvim vb. çalışmalarına kadar geniş bir yelpazeye hizmet etmektedir.

Grafik Tasarım yapılırken desen, renk uyumu ve ofset baskı ilkerine dikkat etmek gerekmektedir. Grafik Tasarım aslında sanat tasarımı yapabilmek için sadece masa üstü yayıncılık teknolojisi ve gerekli programları kullanabilmek yetmemektedir. (Corel Draw, Photoshop, Freehand, Illustrator, InDesign Vs.) Grafik Tasarımcının hayal gücünün,renk bilgisini ve yaratıcılığını teknolojiyl buluşturması gerekir. Grafik Tasarımın hayati unsuru iletişimdir. Grafik Tasarımı bu denli ilginç ve dinamik kılanda iletişime yönelik olmasıdır.

Günümüzde Grafik Tasarım genellikle bilgisayar ve grafik programları aracılığı ile yapılmaktadır. Bir firmanın kurumsal çalışmalarına başlanması ve kimliğinin oluşturulması noktasındaki ilk adım Grafik Tasarımla atılmaktadır. Kurumsal çalışmaların başarıya ulaşması da bütün bunlarla doğru orantılıdır. Etkili bir çalışma, çalışmayı yapan grafikerin, çalışma yaptığı firmanın ticari özünü iyi anlamasına bağlıdır. Firmanın akıllarda yer etmesi, rakiplerine karşı tercih edilmesi, tüm bunlarla etkileşim içindedir.

Kurumsallaşma ve markalaşma, ticari hayattaki hızlı yarışta yer edinebilmek bakımından hayati öneme sahiptir. Ülkemizde de son zamanlarda işletmelerce kurumsallaşma ve markalaşma konularına gerekli önem verilmeye başlanmıştır. Geç de olsa, tasarıma önem vermeyen bir düşünce sistemiyle ticarette uluslararası düzeyde yarışılamayacağı anlaşılmıştır.

Biz firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz. Kurumsal kimlik çalışmanızı oluşturur, süreç içerisinde tüm reklam faliyetlerinizin kurumsal kimliğinize uygun yürütülmesini sağlarız. Biz dilerseniz tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürün tedarikçinize göndeririz. Dilerseniz daha fazlasını yaparız. Gerekli tüm tasarım işlerinizi hazırladıktan sonra ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız. Biz sizinle aynı dili konuşuruz.

Hedefimiz sizin konumuzla ilgili harcadığınız zamanı minimuma düşürmektir. Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz. SİZ, pazar için ürün, hizmet üreten yada pazarlayansınız. Bilinirliğinizi arttırmak, tanınmak, akılda kalmak, sektörünüzde fark yaratıp tercih edilen olmak istiyorsunuz... ONLAR, sizin ürettiğiniz hizmet yada ürüne ihtiyacı olanlar. Globalleşen dünya koşullarında bolca seçeneği olanlar. Sizi farketme, sizle çalışma, sizin müşteriniz olma olasılığı olanlar... BİZ, size özgü tasarladığımız görsel ve işitsel enstrümanlar aracılığıyla ONLAR ile SİZ'in aranızda web tasarım - multimedya - grafik tasarım metodlarından köprüler kuruyoruz...


Kriyus Destek ve Hizmetlerimiz
 • Kriyus Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Ödeme Bilgileri
  Banka Hesap Numaralarımız
 • Kriyus Online Destek Hattı
  Online Destek
  7/24 Online Destek Hattı
 • Kriyus Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi
  Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
 • Kriyus Web Tasarım Fiyat Talep Formu
  Web Tasarım Teklif
  Fiyat Talep Formu (Website)
 • Kriyus Arama Motoru Optimizasyonu
  SEO Fiyat Teklif Formu
  Arama Motoru Optimize

Kriyus Web Design Magazine Odüller
Kriyus Google+Kriyus FacebookKriyus TwitterKriyus LinkedinKriyus YoutubeKriyus Flash

© 2014 Kriyus Web Services. Tüm yasal hakları saklıdır | Asım Özdemir