Yazılım Tercüme

Yazılım Tercüme

Yazılım lokalizasyonu herhangi bir yazılım ürününün başka bir dile çevrilmesi veya o dile uygun hale getirilme işlemidir. Milletler arası kültür ve dil farklarını aşabilmek için, uluslararası şirketler adına yazılım lokalizasyonu önemli bir gereksinimdir. Yazılım lokalizasyonları, bir dilden bir dile metin çevirilerinin yanı sıra kodlamaları da içerir. Bu nedenle, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kriyus Tercüme dünyadaki her ülkeye verdiği hizmet ve uzman çevirmen kadrosuyla yazılım çevirileri veya diğer bir anlamıyla yazılım yerelleştirme hizmeti sağlayan özel bir kuruluştur. Deneyim ve uzmanlık gerektiren yazılım çevirileri Kriyus Tercüme tercümanları tarafından en çok önem verilen çeviri alanlarından birisidir.

Bilgisayar programları ve yazılım yerelleştirme yapılan hataların telafisinin zor olması sebebi ve yanlışların sonucu kodlamalarda oluşabilecek sorunlar nedeni ile Kriyus Tercüme yazılımlara yardımcı programlar kullanmaktadır. Ayrıca ihtiyaç olan kodlama listesi üzerinden yerelleştirme hizmetini kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.

Dünyamızda kullanılan neredeyse tüm yazılımların tüm ülkelerde kullanılması ve pazarlanması sebebi ile büyük pay sahibi olan yazılım yerelleştirme sektörü Kriyus Tercüme sayesinde sorun olmaktan çıkmış ve müşterilerine yazılım çevirilerinin kusursuz olarak teslimini sağlamıştır. Program çevirileri yazılım yerelleştirme dökümanının kaynak dilden hedef dile kusursuz çevirisi ile mümkündür.

Çevirisi eksiksiz olan belgeler diller arasındaki engelleri aşarak kültürler arası bağ oluşturmaktadır. Kriyus Tercüme program tercümeleri ve yazılım çevirilerinde yakalamış olduğu uzun yıllara dayanan tecrübesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da eksiksiz çeviri hizmeti sağlamaktadır. Yazılım tercümeleri, bilgisayar programları, bilgisayar oyunları, ipad ve iphone gibi uygulamalarda, yan yazılım ve işletim sistemi gibi günlük hayatta karşımıza sürekli gereksinim duyulan bir alandır.

Yazılım Tercüme Fiyatları

Yazılım çevirilerinde genellikle yoğunluğa ve hedef dil – kaynak dil ile alakalı olarak değişmekte olup genellikle karakter hesaplaması yapılarak ücretlendirme detayları sağlanmaktadır.

Kriyus Tercüme ile yapmış olduğunuz proje bazlı anlaşmalar veya yıllık anlaşmalar ile yazılım çeviri rakamları müşteri ihtiyaçları ile alakalı olarak hesaplanabilmektedir.

Sizler de Kriyus Tercüme sayesinde maliyetleri düşük ve kusursuz yazılım çeviri hizmetine kolayca ulaşabilirsiniz.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!