Website Tercüme

Website Tercüme Web Sitesi Yerelleştirme Hizmeti

Kurumlar ve Şirketler için günümüzde kendilerini uluslararası pazarda tanıtabilecekleri en etkili ve hızlı yol web siteleridir. Be sebepten dolayı web sitesi tercümeleri, diğer sektörlerden biraz daha farklıdır.

Bu farklılığın başında çevirisi sağlanacak yabancı dilin kullanıldığı ülkenin yaşam tarzı ve kültürünü çok iyi derecede bilmek, web sitesi tercümesi sürecinde firmanızın tanıtımını yüksek oranda verimini arttırmaktadır.

Web sitesi tercümeleri diğer çeviri sektörlerinden farklıdır. Hedef alınan ülkenin dili ve kültürünü birebir yansıtmalıdır. Yerelleştirme hizmeti ise çevirisi tamamlanmış bir web sitesinin hedef dilin dilsel ve kültürel özelliğine uyarlanmış olmasıdır. Web sitenizin fazla dilli olması sizi uluslararası pazarda dünya çapında kurum olduğunuzun işareti olur.

Kriyus Tercüme, diğer tercüme hizmetlerinde olduğu gibi talep etmiş olduğunuz tüm dillerde internet sitesi tercümesi, web sitesi tercümesi ve acil tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Firma olarak hedeflemiş olduğunuz pazara en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmak için kurumsal kimliğinizi en doğru ve güçlü biçimde tanıtmanız sizi başarıya götürecek anahtardır. Tercümanlarımız akademik eğitimlerini tamamlamış, olup yüzlerce web sitesi tercümesi deneyimi ile sizlere uluslararası pazarda imajınızı en güçlü şekilde ifade edebileceğimiz tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Tercümesi tamamlanmış web sitenizin çevirisi, uzman editörler kontrolünden geçerek sizi uluslararası pazarda yayına hazır hale getirir.
Kriyus Tercüme; Kurumsal – bireysel müşterilerine ve web tasarım şirketlerine uzun dönemli anlaşmalar yaparak web sitesi tercümesi ve web sitesi yerelleştirme hizmeti sunmaktadır.

Kurumumuzda web sitesi tercümesi tamamlanan döküman, hangi dile çevrilmiş ise o dilin ana dili olan redaktörler tarafından kontrolü sağlanarak tarafınıza eksiksiz çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!