Telekomünikasyon Çeviri

Telekomünikasyon Tercüme

Dünya pazarlarına seri olarak ulaşmanızı sağlayan uzman telekomünikasyon tercüme hizmeti sağlamaktadır. Gelişen terminolojimiz ve çevirmenlerimiz geniş bir materyalleri ile endüstriler için ticari dillerde doğru çeviriler sunar. Telekom servislerinin içine doğrudan yerleştirilerek iş akışını düzeni sağlar ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Kriyus Tercüme, kalite prensibi ile projelerin zamanında için ihtiyacı olan deneyime sahiptir.

Telekomünikasyon Tercüme Projeleriniz için oldukça deneyimli çevirmenler ve redaktörler titiz bir şekilde seçilir ve kısa sürede belgeleriniz teslim edilir. Deneyimli tercümanlarımız telekomünikasyon, ağ, kablosuz iletişim ve ilgili sektörlerde tecrübeye sahiptir.

Tüm tercümanlarımız çeviri terminolojisine, sözlük bilgilerine sahip olup, tercümenin doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslim gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurmaktayız.

Proje yöneticileri, proje planlama hem de kalite kontrol konularında deneyim sahibidir.

Telekomünikasyon tercümelerine örnek verecek olursak; patent tercümesi, teknik şema ve kitapçıkların tercümeleri, ISO 9000 / QS 9000 kitapçıkların tercümeleri, CAD veya CAM dosyalarının tercümeleri, katalog tercümeleri, eğitim kitapçık tercümeleri, kullanım kılavuzlarının tercümeleri.

Projenizin yoğunluğu ne olursa olsun, tercüme edilecek belgeleriniz için doğru seçilmiş tercümanlar ile size kusursuz hizmet sağlıyoruz. En büyük avantajımız ise telekomünikasyon, ağ ve kablosuz iletişimle ilgili 20 yıla dayanan deneyimimiz.

Tüm tercümanlarımız telekomünikasyon terminolojisine sahip olup uzun süren deneyim ve birikimleri ile sizlere hizmet vermektedirler. Telekomünikasyon tamamlandığı an itibari ile editörlerimiz tarafından son kontrolleri yapılarak olası ufak hataların önüne geçeriz …

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!