Medikal Tercüme

Medikal Tercüme

Tıbbi çeviri yüksek hassasiyet gerektirir. Çeviride yapılmış olan ufak bir kusur bile çok kötü sonuçlar doğurabilir. Böyle hata ihtimali olmayan çeviriler genellikle tıbbi alanda eğitimlerini tamamlamış, doktorluğunun yanında tercümanlık görevi yapan kişilerden seçmek, hata ihtimalimizi minimuma düşürmektedir. Ayrıca buna ek olarak, tercümanların tıbbi alanda uzun deneyime sahip olmaları gerekmektedir. Kriyus Tercüme Bürosu, medikal alanda uzmanlaşmış tıbbi terminolojiye hâkim olan ender doktor tercümanlarla sizlere hizmet vermektedir.

Kriyus Tercüme Bürosu, medikal tercümenin hassasiyetinin bilincinde olmuş ve yılların birikimi ile müşterilerine özel çözümler sunmuştur.

Kriyus Tercüme olarak medikal – tıbbi çeviri hizmeti verdiğimiz alanlardan bazıları; hasta raporları çevirileri, epikriz raporları çevirileri, ilaç patent çevirileri, tıbbi ürün katalog çevirileri, doktor raporu çevirisi, tıbbi ve medikal ürün çevirileri, ilaç prospektüsü çevirileridir.

Ayrıca; tıbbi ekipman kılavuzları çevirisi, tıbbi ekipman kılavuzları çevirisi, tıbbi ekipman kılavuzları çevirisi, ilaç tescil belgesi çevirileri, hastalar ve hekimler tıbbi ve cerrahi cihaz katalog çevirileri, klinik soruşturma evrakı çevirileri, bilimsel materyal çevirileri, sağlık, tıp eğitimi ve başvuru malzeme alanlarında multimedya ürün bilgileri çevirileri, akademik yayınlar sağlık turizmi çevirileri bizi spesifik dokümanların çevirisinde de iddialıyız.

Tıpta kusursuz çevirinin zorunluluk haline gelmesinin başlıca nedeni insan sağlığı ile alakalı olmasıdır.

Kriyus Tercüme firması olarak Türkiye içinde bulunan birçok hastane, kliniklere, ilaç firmaları ve tıbbi ekipman üreticilerine medikal çeviri hizmeti sağlamaktayız.

Tıbbi Makale Çevirileri

Ülkemizde günden güne gelişen sağlık turizmi sebebi ile sürekli yeni bilgiler edinmekte olan medikal sektörü, tıbbi dergilerde yayınlanmak üzere hazırlanan makalelerin çeviri ihtiyacı doğmaktadır.

Makale yazan ve düzenleyen tercüman kadromuz tıp doktorları, diş hekimi ve öğretim üyesi gibi tıbbi konulara ve terminolojiye vakıf çevirmenlerden seçilmektedir.

Sizlerde sağlıkla ilgili tıbbi – medikal çeviri hizmetimizden faydalanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!