Hukuki Tercüme

Hukuki Tercüme

Kriyus Tercüme Büromuz tüm sözleşmeler, anlaşmalar, yasal belgeler, yönetmelik, yargı kararları, üniversite sertifika, pasaport ve diğer gerekli ve önemli yasal belgeler için kusursuz çeviri sağlar.

Kriyus Tercüme, hukuki çeviri hizmetlerinde görevlendirdiği tercümanlar avukat ve adli bilirkişi belgesi bulunan tercümanlardan oluşmaktadır. Adli bilirkişiler tapu dairelerinde satış yapmaya yetkili oldukları gibi, adli kurumlarda tüm hukuki işlemleri ve mahkemelerde oluşabilecek her türlü sözlü ve yazılı çeviri ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinliğe sahiptirler.

Kurumumuz, sözleşme çevirilerinde, dava döküman çevirilerinde, şirket kuruluş tüzükleri çeviri işlemlerinde, patent çevirileri ve adliye – adli kurumlarda ki tüm hukuki işlemlerde, ayrıca mahkeme nezdinde oluşabilecek her türlü yazılı ve sözlü çeviri ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Hukuki çeviri alanında 20 yıla dayanan tecrübemiz ile avukat ve bilirkişi tercüman kadromuzla hazırlamış olduğumuz terminoloji sözlüğümüz ile en kolay projelerden en yoğun ve ağır konulu hukuki çeviriler için dahi kusursuz hizmetler üretiyoruz. Terminoloji sözlüğümüz kurumumuzda görev alan avukat ve bilirkişi ekibimiz sayesinde her gün güncellenmektedir.

Genellikle dış ülke ile bağlantılı kurumların tercih etmiş olduğu hukuki alanda deneyimli tercüme büroları bünyesinde bulunan avukat tercümanları ile uygunluk belge çevirileri, mahkeme kararları, sözleşme ve tanık ifadeleri gibi her tercümanın çevirmekte zorlanacağı belgeleri mümkün olan en kısa sürede ve maliyetleri düşük olarak tarafınıza sunar.

Kriyus Tercüme firması olarak hukuki belge çevirileriniz de ve mahkemede ihtiyacınız olan sözlü tercümanlık faaliyetlerinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Kriyus Tercüme Bürosu gerekli yasal altyapıya sahip sertifikalı ve tecrübeli tercümanları tüm yasal terminolojiye hâkim olmakla beraber, hassas ve doğru çeviri hizmeti sağlayarak, kaynak metnin hukuki değerini muhafaza ediyoruz.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!