Hastane Tercümanı

Hastane Tercümanı

Sağlık turizmi kapsamında, ülkemizi turizm ve tedavi amaçlı ziyarete gelen yabancı hastalara 7 gün 24 saat boyunca sağlamış olduğumuz hizmettir.

Medikal konuda tecrübe edinmiş, üniversitelerin tercümanlık bölümünden mezun uzman kadrosu ile Kriyus Tercüme 45 dilde hastane tercümanlığı hizmeti vermektedir.

Her geçen gün artan turist sayısı sebebi ile ülkemize gelen ziyaretçiler devlete ait veya özel hastanelerde sorunlarını gizlilik çerçevesinde doktoruna aktaracak hastane tercümanlarına ihtiyaç duymaktadır.

Kısacası yabancı hastaların hastane içinde ve dışında tedavi öncesi havaalanında karşılanması ve otellere transferleri, tedavi süresince refakat hizmetleri, şehir turları ve tedavi sonrası güvenli bir şekilde ülkelerine dönmelerinin tanımıdır,  hastane tercümanlığı.

Yalnızca yabancı hastalar için değil ülkemizde kullanılan türkçe haricinde ki diller içinde hastane tercümanı gerekebilir. Hastaneler yasalara uygun hastane tercümanının yemin zaptı olması şartı aramaktadır.

Hastane tercümanlığı ile ilgili tüm taleplerinizde Kriyus Tercüme yeminli tercüman kadrosu ile tüm Türkiye’de size özel çözümler sunmaktadır.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!