Avantajlarımız

Tercüme dosyalarınızı bize istediğiniz formatta iletebilirsiniz. Dosyanızın türüne bakılmaksızın aynı formatta teslimini sağlamaktayız.

  • Çeviri dosyalarınızı kargo ve mail yolları ile tarafınıza ücretsiz olarak teslim ediyoruz.
  •  Belgelerinizin yoğunluğu ne kadar kısa veya uzun olursa olsun çevirilerinizin sektörü ile alakalı deneyim sahibi tercümanlar tarafından yapılmakta olup müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.
  • Yurtdışı ve yurtiçinde bulunan 1500 kişiyi aşkın tercümanımız ile acil çeviri bizim işimiz.
  • Sözlü tercüme hizmetlerimizde büromuzda bulunan ingilizce, rusça ve arapça tercümanlarımız ile ihtiyacınız olduğu yerdeyiz.

7 gün 24 saat (0507) 124 91 96 numaralı telefondan ve tercume@kriyus.com adresinden anında destek alabilirsiniz.
Türkiye’nin tüm şehirlerine noter tasdikli çeviri hizmetimiz 1 (bir) günde teslim. Müşterilerimiz ofisimize gelmeden çevirilerinin tamamlanmasının ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Doğruluk ve Güven

Çevirilerinizi zamanında tarafınıza iletiyoruz. Yaklaşık 3500 kamu ve özel sektör kuruluşu tarafından doğru, zamanında çeviri ve tercüme hizmeti sağlamak açısından güven kazandık.

Zaman ve Hız

İleri proje yönetimi araçlarımız ile birleşik modernleştirilmiş yaklaşımımız söz verdiğimiz gibi zamanda teslim etmemizi ve kaliteye asla gölge düşmediğini temin etmektedir.

Ortaklık Yaklaşımı

Müşterilerimizle, basit bir şekilde çözüm satmak yerine, ortaklık içinde çalışmaktayız. Hedeflerinize ve amaçlarınıza önem veriyoruz ve bunları elde etmeniz için size yardımcı olma konusunda destek sağlıyoruz.

Maliyet

Uygun maliyetli ve geniş kapsamlı çeviri hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız her çevirinin temeline kaliteyi yerleştirmekteyiz. Çeviri maliyetlerini profesyonel standartlara gölge düşürmeden uygulamaktayız.

Teknoloji

Size en iyi sonuçları sunabilmek için çalışma şeklimizi en güncel çeviri teknolojilerine ve ileri tekniklere yatırım yaparak dönüştürdük.

Erişim

Müşterilerimize yazılı ve sözlü tercümeyi kusursuz temin etmek için dünya çapında 1.500’den fazla tercüman ile iletişim halindeyiz.

Yükle Fiyatlandıralım!

Tercümenizi veya çevirinizi hemen hızlı bir şekilde fiyatlandıralım…

Kriyus Tercüme akademik eğitimini tamamlamış üst düzey Almanca tercüman kadrosu müşterilerine kusursuz hizmet – zamanında teslim ve en iyi fiyatlar prensibi ile …

Almanca Tercüme Çeviri Hizmetleri
Almanca Çeviri
Kriyus Almanca Tercüme, Almanca Çevirinin Adresi

İngilizce Tercüme, ingilizce simültane çeviri, ingilizce dil doğrulama çevirisi, ingilizce ardıl çeviri, ingilizce transkripsiyon çevirisi, ingilizce dizgi …

İngilizce Tercüme Çeviri Hizmetleri
İngilizce Çeviri
Kriyus İngilizce Tercüme, İngilizce Çevirinin Adresi

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?