Hakkımızda

Revolution Slider Error: Slider with alias about_us_slider not found.
Maybe you mean: 'melinda-blocked'

Kriyus Tercüme Ofisi

Tüm dillerden yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermeye 1995 yılının eylül ayında Şişli’de başlamıştır.
Hızla gelişmeye başlayan firmamız kusursuz hizmet’e odaklı ekibiyle günümüze kadar çözüm ortağınız olmuş ve üstün başarılar elde etmiştir. Konusuna hakim üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan tercümanlarımız yenilikçi çözümlerle siz değerli müşterilerimize kaliteli tercüme bürosu anlayışını sağlamıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tamamen karşılayan dil hizmetleri kurumumuz, oluşan talep ihtiyaçlarınızda kontürollü tercüme ile hata riskinini minimuma indirmiş ve bu alanda sizlerin takdirini toplamıştır.

Haftanın tüm günlerinde faaliyette olan ekibimiz, kesintisiz hizmet anlaşıyını ön planda tutarak, ihtiyacınız olan tüm tercüme taleplerinizi karşılıyor. Tercümenin tüm branşlarında hizmet gösteren kurumumuz 500’den fazla tercümanıyla ender olma özelliğini herzaman benimsemiştir.

Tercüme hizmetinde önceliği kalite ve hıza odaklayan kurumumuz, düşük maliyetleri ile tercüme faaliyetlerinde sektörün öncülerinden olmuştur.

Çevirmenlerimiz ve editörlerimizle daha güzel metinler üretiyoruz, toplantılarınızda daha güzel çeviriler yapıyoruz,  sözlüğümüzde anlamını aradığınız terimlere daha güzel karşılıklar sunuyoruz. Tüm çabalarımız daha güzel ve daha kolay iletişim için. Sizin başarınız, bizim ödülümüz.

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!