Finansal Tercüme

Finansal Tercüme

Kriyus Tercüme Bürosu muhasebe, finans alanında geniş bir deneyime sahip çevirmenler tarafından gerçekleştirilen finansal çevirileri sağlamaktadır. Buna ek olarak, Kriyus Tercüme Bürosu finansal tercümanları, kuruluşların ve onlarla ticari amacı olan müşterilerin hedefleri doğrultusunda kusursuz çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Kriyus Tercüme tarafından gerçekleştirilen döküman çevirilerinden bazı örnekler; hissedarlar arasındaki anlaşma çevirileri, finansal raporlar ve belge çevirileri, proje finansmanı belge çevirisi, devlet ihale çevirileri, sözleşme ve anlaşma çevirileri, kredi anlaşmaları çevirileri, kuruluş sertifikaları çevirileri, bütçe raporları çevirileri, yıllık rapor çevirisi, fizibilite çalışmaları çevirileri, istatistiki dosya çevirileri, vergi belgesi çevirisi, bankacılık belgeleri çevirileri, bilanço çevirileri …

Kriyus Tercüme Bürosu, finansal çeviri hizmetlerinde, hedef dile hâkim olmakla birlikte, bankacılık ve ekonomi gibi finansal terimlerin kullanılacağı çevirilerde o alanla ilgili mesleki eğitimini almış ve finansal çeviri konusunda tecrübesi olan profesyonel tercümanlar ile birlikte çalışmaktadır.

Kriyus Tercüme yıllık raporlar, banka hesap özetleri, mali raporlar, sigorta poliçeleri ve tazminatlar, piyasa incelemesi, ekonomik raporlar, banka hesap özetleri, menkul kıymetler ve fon izah nameleri, finansal makaleler, hisse senedi bilgileri, şirket raporları, finansal analiz, basın ilanları, çalışma ekonomisi, ekonomi bülteni, ekonomik veri, ekonomik analiz, ,finans bülteni, finansal destek belgesi, satış broşürleri, finans ekonomisi, finansal web siteleri, bültenler, bilançolar, finans alanında kitap, dergi, süreli yayınlar gibi finansal belge ve metinlerde çeviri hizmeti sunmaktayız.

Kriyus Tercüme hizmeti olarak, kurulduğu günden bugüne sektörde faaliyet gösteren banka ve finansal kurumlara tercüme ve yerelleştirme hizmeti götürmekteyiz. Amacımız her alan ve branşta olduğu gibi size finansal çeviride kusursuz hizmet sunmaktır.

Finansal çeviriler en az teknik çeviriler kadar zor ve önemlidir. Konusuna uygun terminolojiye hâkimiyeti gerektirir. Tüm finansal çevirmenlerimiz yüksek dil becerisi ile birlikte ekonomi, muhasebe, vergilendirme ve diğer finans sektörlerinde engin deneyime sahiptir.

Kısacası finansal çevirilerde tıpkı tıbbi ve teknik çeviriler gibi hassas ve yüksek bilgi isteyen çeviri türleridir. Tüm finansal çeviri hizmeti veren tercümanlarımız kaynak ve hedef dile kusursuz hâkim olup, ihtiyacınız olan zamanda size uygun fiyatlı finansal çeviri çözümleri üretir.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!