Endüstriyel Tercüme

Endüstriyel ve Teknik Tercüme

Teknik çeviri nedir?
Teknik çeviri, farklı sektörlerde teknik içeriği bulunan belgelerin, teknik çeviri konusuna hâkim çevirmenler tarafından kaynak dilden hedef dile çeviri faaliyetlerine denmektedir.

Kriyus Tercüme akademik eğitimini tamamlanmış, teknik ve endüstri alanlarında deneyim sahibi çevirmenler tarafından tüm teknik sektörlerdeki çevirileri kusursuz ve maliyetli olarak sizlere sunmaktadır.
Teknik çeviri hizmeti gerçekleştirirken en dikkat edilmesi gereken unsur terminolojinin doğru oluşturulmasıdır. Kriyus Tercüme firmasının özelliklerinden birisi olan doğru tercüman, doğru çeviri ilkesi ile gelişen teknoloji yakından takip etmekle birlikte, teknolojinin yeni ürünlerini de yakından inceleyerek müşterilerimizden gelecek olası tercüme ihtiyaçlarında acil çözümler üretmekteyiz.

Çevirilerini yaptığımız teknik ve endüstriyel konulardan başlıcaları arasında Otomotiv, Gemi Mühendisliği, Havacılık Elektroniği, Patent Çevirileri, İnşaat Mühendislik Çevirileri, Dijital Görüntüleme Cihaz Çevirileri, Hidrolik Sektör Çevirileri yer almaktadır.

Teknik belgeler Kriyus Tercüme tecrübesi ile sektörde tecrübe sahibi tercümanlar tarafından otomasyon, otomotiv, elektronik, denizcilik gibi hata kabul etmeyen teknik içerikli belgelerdir.

Kriyus Tercüme; çalıştırma talimatları, teknik kitapçıklar, işletme prosedürleri, eğitim kitapçıkları, kurumsal web siteleri, elektronik veri tabanı dosyaları gibi uzmanlık gerektiren çeviri hizmetlerinde öncü kuruluş olmuştur.

Teknik tercümeyi belgelerinizi çevirecek olan tercümanın, hedef dile hâkim olduğu kadar kaynak dilde ki terminolojiye de hâkim olması gerekmektedir.

Kriyus Tercüme medikal çeviri de doktor tercümanlar ile görev aldığı gibi, teknik çevirilerde mühendis çevirmenler ile kusursuz çeviriyi benimsemiş ve çeviride ki kalitesini her geçen gün ilerilere taşımıştır.

Yukarıda açıklandığı üzere, hiçbir tercüman çok iyi bir yabancı dil bilgisine sahip olsa dahi her konuda teknik tercüme yapması mümkün değildir.
Kısacası teknik çeviri yapabilen bir tercüman terminolojiye vakıf olmasının yanında uzun yıllar deneyim kazanmış kişilerden seçilmesi gerekmektedir. Maalesef her çevirmen teknik ve endüstriyel çeviriler yapamaz.

Kriyus Tercüme, kalite standartlarını en üst seviyede tutarak, çeviri hizmetlerini maliyetli ve zamanında teslim etmek adına teknik bilgi ve gereçlere sahip olup, teknik belgelerinizi gizlilik içerisinde tarafınıza teslim etmektedir.

Teknik tercüme ve endüstriyel tercüme fiyatı nasıl belirlenir?
Teknik tercüme fiyatı çevirisi yapılacak belgenin içeriğine göre değişir. Teknik tercüme fiyatını öğrenmek için, çevirisi yapılacak belgenizin tamamını veya bir kısmını bize ulaştırırsanız, size detaylı fiyat teklifimizi sunabiliriz.

Teknik çeviri fiyatları tercüme edilecek belgenin içeriğine göre farklılık göstermektedir. Çeviri yapılacak belgenizin bir kısmını veya tamamını tarafımıza yönlendirdiğiniz takdirde size detaylı fiyat teklifimizi sunabilir ve en hızlı şekilde kusursuz çeviri ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!