Editing Proofreading

Editing Proofreading

Kriyus Tercüme, genellikle profesörler, öğretim görevlileri, doktora sonrası araştırmacılar, araştırma öğrencileri ve kurumsal müşteriler için profesyonel redaksiyon (yazım kuralları denetimi) sağlamaktadır.

Amacımız, dünya genelinde, akademisyenlerin ve iş adamlarının gün geçtikçe artan dil hizmetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamaktır. Doktora tezlerinin, konferans raporlarının, dergi makalelerinin, kitapların, deneme yazılarının ve bilimde, sosyal bilimlerde ve beşeri bilimlerdeki araştırma önerileri gibi diğer profesyonel dökümanların yazarlarına bilimsel ve akademik redaksiyon ve düzenleme sağlama hizmeti sağlamaktayız.

Rekabetçi fiyatlarımız, karakter hesaplamamız (fiyatlara bakınız) sabit bir rakama oturtulmuştur ve fiyat, işin karmaşıklığı ve gereken düzeltmelerin sayısı dikkate alınmaksızın sabit kalmaktadır.

Eğer sizde, akademik veya bilimsel bir dergi için makale hazırlığı içindeyseniz veya yakın zamanda için böyle bir plan yapmaktaysanız, aşağıdaki bilgiler ilginizi çekebilir:

AKADEMİK VE BİLİMSEL YAYIN KILAVUZU

Bilimsel dergilerde yazınızın yayınlanmasını nasıl sağlarsınız?

Yayınlanmak üzere kabul edilmeden önce, profesörleri ve araştırmacıları içeren çok sayıda akademisyenlerin yazılı çalışmalarının redaksiyonlarını yaparak kendilerine yardımcı olmaktayız. Redaksiyon olmadan işin kabul edilmesi olanaksızdır. Birçok durumda, müşterilerin bizimle iletişime geçme sebebi, ilk sunum sırasında çalışmalarının çok sayıda ingilizce imla ve dilbilgisi hataları yüzünden reddedilmesi ve bu nedenle çalışmalarının redaksiyonunun yapılması gerekliliğidir. Bu durumların çoğunda, redaksiyondan sonra dökümanı yayınlanmak üzere kabul edilmiştir.

Belgeniz microsoft word’ün “track changes (değişiklikleri izle) fonksiyonu kullanılarak düzeltilmektedir. Bu, microsoft word’ün çoğu versiyonlarında olan standart bir fonksiyondur. Bu fonksiyon değişiklikler arasında kolaylıkla hareket etmenize ve düzeltici tarafından bulunan modifikasyonların bazılarını veya tümünü kabul etmenize olanak sağlar. Düzeltmeler, öneriler ve yorumlar sağdaki kenar boşluğunda gösterilirler ve belgenizin içine eklenmeleri kolaydır.

LaTeX belgeler de düzeltilebilirler, kullandığınız olağandışı stildeki herhangi bir dökümanı da katarsanız yardımcı olacaktır (örneğin; journal “makale”, style “stil”, sty, tex or ps dosyaları). Editörümüzün bir pdf belgesine hangi değişiklikleri yaptığını gösterme olanağımız bulunmaktadır. Bu, metine yapılan herhangi bir değişikliği vurgulayacaktır (altını çizecektir).

Akademik disiplinlerin geniş bir yelpazesinde tecrübesi olan düzeltmenlerden oluşan grubumuzla tüm akademik alanlarda hizmet sağlamaktayız. Kriyus Tercüme ProofReading düzeltmenlerini kadrosuna alırken çok seçicidir. Düzeltmenlerimiz zorlu bir giriş değerlendirmesini geçmek zorundadırlar. Düzenli olarak çalışmalarını da takip etmekteyiz. Diğer redaksiyon hizmeti veren kurum ve bireysel çalışan düzeltmenlere karşın bizim hizmetimizin avantajı, düzeltmenlerimizin tamamıyla deneyim sahibi ve bu alanda profesyonel kişilerden oluşmasıdır.

Kriyus Tercüme düzeltmenlerini özenle seçer ve her biri redaksiyon alanında en üst seviyede deneyimi bulunan kişilerdir. Tüm düzeltmenlerimiz ana dili olan, kapsamlı üniversite eğitimine ve dil tecrübesine sahip en az yüksek lisans seviyesinde ki kişilerden oluşmaktadır. (Ekibimizin büyük bölümünün doktorası vardır).

(0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

  • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
  • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
  • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
  • Üst düzey terminoloji bilgisi
  • Uygun maliyetler ile şeffaflık
  • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
  • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
  • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet
[stm_sidebar sidebar=”311″]

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!