Acil Tercüme Çeviri

Acil Tercüme

Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok, zamanın kısalığından şikayet ederler. La Bruyere

Dakikaların dahi değerli olduğu günümüzde, müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel çözümlerden olan Acil Tercüme hizmeti ile vakit kaybını ortadan kaldırıyoruz. Haftanın 7 günü ve 24 saati boyunca hali hazırda bekleyen proje koordinatörlerimiz, tercüman ve çevirmen ekibimiz ile kısa sürede Acil Tercüme ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Acil tercüme hizmetinin işleyimi yapı olarak aynı olsa da, işleyişi farklı olarak ilerlemektedir. Proje koordinatörlerinin çalışması sonucunca tercüme edilecek belgenin yoğunluğu ile alakalı bölünme işlemi, zamanın koordineli ve başarılı şekilde yürütülmesi bizlere Acil tercüme hizmetinde olası zaman kayıplarını önlemektedir. Belgelerinizin tercüme işleminin zamanında yetişmesinin ardından en hızlı şekilde teslim edilme süreci başlayacaktır. Mesela bir mail yollanması her zaman posta yolundan hızlıdır. Veya bir belgenin kurye ile tarafınıza ulaştırılması kargo işleminden daha fazla zaman kazandırabilir.

Sadece yazılı çeviri değil, sözlü çeviri hizmetinde de sizlere acil ihtiyaçlarınızda konusunda deneyimle tercümanlarımızı size yönlendirip, eksiksiz hizmet almanızı sağlıyoruz. Ofisimiz bünyesinde acil hizmete yönlendirebileceğimiz; İngilizce, Almanca, Çince, Arapça, İtalyanca, Portekizce dillerinde tercüman arkadaşlarımız bulunmaktadır.

İstanbul’un tüm bölgelerine acil tercüme hizmetimiz bulunmaktadır.

Acil Tercüme Hizmet İşleyişi

 • Talep etmiş olduğunuz Acil tercüme hizmetinin, bitiş süresi belirtilmelidir.
 • Proje koordinatörleri belgelerinizi inceler ve aynı terminolojiye sahip tercümanlara bölüştürme işlemini gerçekleştirir.
 • Tercüme işlemi tamamlandıktan sonra Proje koordinatörleri tarafından birleştirme ve son okuma işlemi tamamlanarak Acil tercüme hizmeti sonlandırılır.
 • Tamamlanan Tercüme hizmetinin ardından en hızlı teslim yolları ile belgenin gönderilme işlemi sağlanmaktadır. Kurye, mail veya faks ile belgenin en kısa sürede teslimi gerçekleşir.

Kısacası Kriyus Tercüme Bürosu Acil çeviri hizmetini başarılı bir şekilde yürütmekte olup, müşterilerin zaman kaybını önlemek amaçlı özel çözümler üretmektedir.

Acil Tercüme Hattı: (0507) 124 91 96 – tercume@kriyus.com

Kriyus Tercüme, tüm dünya dillerinde kusursuz sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Faaliyetlerine İstanbul’da başlayan kurumumuzun amacı müşteri memnuniyetine odaklanmış olup, Dünya’nın tüm ülkelerinde müşterilerine zamanında hizmetler sunmaktadır.

Sözlü ve Yazılı Tercüme

Dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti için…

 • Kusursuz çeviri ve zamanında teslimat
 • Gizlilik ve güvenirlik en önemli prensibimiz
 • Redaksiyon hizmeti ve yerelleştirme
 • Üst düzey terminoloji bilgisi
 • Uygun maliyetler ile şeffaflık
 • 7 / 24 destek ile profesyonel çalışma ekibi
 • Sözlü ve Yazılı tercümenin yanında farklı çözümler
 • Profesyonel tercümanlar eşliğinde kusursuz hizmet

Kriyus Tercüme

Kriyus Tercüme Ofisi
Yükle Fiyatlandıralım!

Tercümenizi veya çevirinizi hemen hızlı bir şekilde fiyatlandıralım…

Kriyus Tercüme akademik eğitimini tamamlamış üst düzey Almanca tercüman kadrosu müşterilerine kusursuz hizmet – zamanında teslim ve en iyi fiyatlar prensibi ile …

Almanca Tercüme Çeviri Hizmetleri
Almanca Çeviri
Kriyus Almanca Tercüme, Almanca Çevirinin Adresi

İngilizce Tercüme, ingilizce simültane çeviri, ingilizce dil doğrulama çevirisi, ingilizce ardıl çeviri, ingilizce transkripsiyon çevirisi, ingilizce dizgi …

İngilizce Tercüme Çeviri Hizmetleri
İngilizce Çeviri
Kriyus İngilizce Tercüme, İngilizce Çevirinin Adresi

Hızlı bir şekilde tercümenizi veya çevirinizi, hemen fiyatlandıralım!